Kategorija

5 Metrų Optic Patch Cord SC/APC-SC/APC SM Simplex SX 2.0 mm 5M Ilgio, 9/125um SC/APC Fiber Optic Patch Rk

Nauja

€32.56

€35.39

-7 %

Yra sandėlyje

Žymos: kovoti su pleistras, akių geležies pleistras, gelis nagų pleistras, mėlynas drugelis kryželiu, animacinių filmų siuvinėjimo pleistras, gydytojas pleistras, paplūdimys pleistras, prekės ženklo logotipas pleistras, pleistras atsitiktinis, siuvinėjimo akių pleistras.

5 Metrų Optic Patch Cord SC/APC-SC/APC SM Simplex SX 2.0 mm 5M Ilgio, 9/125um SC/APC Fiber Optic Patch Cord

DYDIS 10*10*10cm
Prekės Pavadinimas Joinwit
Jungties tipas SC/APC
Kilmės KN(Kilmės)
Suderinamas TP-link
Elemento Ilgio 1m
Sertifikavimo NĖRA

Parašyti atsiliepimą

5 Metrų Optic Patch Cord SC/APC-SC/APC SM Simplex SX 2.0 mm 5M Ilgio, 9/125um SC/APC Fiber Optic Patch Rk

5 Metrų Optic Patch Cord SC/APC-SC/APC SM Simplex SX 2.0 mm 5M Ilgio, 9/125um SC/APC Fiber Optic Patch Rk

5 Metrų Optic Patch Cord SC/APC-SC/APC SM Simplex SX 2.0 mm 5M Ilgio, 9/125um SC/APC Fiber Optic Patch Cord

Panašūs produktai

Produkto sėkmingai įtraukta į produktų palyginimą!