Suprojektuotų trijų sluoksnių grindų įrengimas yra daug lengvesnis ir greitesnis nei tradicinio parketo. Grindų konstrukcijos leidžia atlikti pakartotinį įrengimą skirtinguose kambariuose, nepažeidžiant  grindų dangos. Vadinasi, yra kur kas lengviau pakeisti vieną sugadintą dalį. Be to, trijų sluoksnių grindis galima įrengti ir virš grindų šildymo sistemos. Taip pat teikiama pradinė ir tikslinė gamyklos apdaila, kurios dėka grindys gali būti naudojamos iš karto po montavimo. Daug laiko atimančio džiovinimo ir kenksmingų medžiagų išmetimo taip pat yra išvengiama.  Be to, suprojektuotos trijų sluoksnių kietmedžio grindys gali būti pakartotinai atnaujinamos, kaip ir tradicinis parketas.

Atsparumas

Trijų sluoksnių grindų konstrukcija bei specialios formos klijų nenaudojančios jungtys užtikrina daug didesnį atsparumą nuo drėmgnės ir temperatūros svyravimų, kurie gali įtakoti grindis ištisus metus. „Baltic LOC“ klijų nenaudojančios sistemos leidžia įrengti grindis kur kas geriau. Įvairių rūšių mediena, kurią siūlo gamintojai palengvina grindų, kurios geriausiai tiktų prie viso interjero, pasirinkimą.

Ekologija

Dėl minimalaus vargu ar atsinaujinančių tauriosios medienos naudojimo, kuri naudojama tik viršutiniame sluoksnyje, rūpinamasi naturalia aplinka.

Laikas ir išlaidų mažinimas

Santykinai didelis grindlenčių dydis palengvina montavimo procesą, sumažindamas montavimo laiką bei įdiegimo išlaidas. Grindis įmanoma sumontuoti ir patiems.